• Welkom op de website van HVE2000

  • Afgelastingen

    Geen afgelastingen

  • HVE 2000 DS1

  • Staf

    NaamFunctie
    Faassen, TammyTeammanager
    Faassen, TammyAIS-contactpersoon

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    15 mei.E&O DS2 (d) - HVE 2000 DS1 (d)24 - 17
    12 mei.HVE 2000 DS1 (d) - Morrenhof Jansen/Dalfsen DS1 (d)24 - 27
    7 mei.HVE 2000 DS1 (d) - Cirkeltijgers DS1 (d)23 - 22
  • Poulestanden HVE 2000 DS1 (3010 Dames Senioren (L))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Tabak Installatietechn./D.O.S. DS121161462345516833
    2Plus Severijn/Heeten DS122143558246811431
    3E&O DS220140652441211228
    4SV Nieuw Heeten DS12113264944415328
    5Morrenhof Jansen/Dalfsen DS12114075995564328
    6Cometas DS12113174594362327
    7Cirkeltijgers DS12293105855414421
    8SDOL DS122100125355122320
    9Travelbags/HV Zwolle DS1217212432496-6416
    10HVZ-Vivendi DS1205114404454-5011
    11HVE 2000 DS1223118407615-2087
    12JD Techniek/Hurry Up DS1211218351609-2584
  • Team indeling

    Naam
    Fijlstra, Yanniek
    Geraets, Sasha
    Groote, Iris de
    Horstmann, Saskia
    Hölscher, Demi
    Knegt, Iris
    Knegt, Laura
    Kuipers, Lauren
    Schepers, Simone
    Wesseling, Nora
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    HVE 2000 DS1

    Dames Senioren (L)

    18,50

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    27,95

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,32

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd