• Welkom!

    Welkom op de website van HVE2000

     

  • Afgelastingen

    Geen afgelastingen

  • HVE 2000 DS1

  • Staf

    NaamFunctie
    Faassen, TammyTeammanager
    Faassen, TammyAIS-contactpersoon
    Hölscher, MartinTeamverantwoordelijke
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    31 okt. 13:30Tabak Installatietechn./D.O.S. DS1 (d) - HVE 2000 DS1 (d)De Klabbe
    2 nov. 19:30SDOL DS1 (d) - HVE 2000 DS1 (d)Achterberg de
    6 nov. 20:15HVE 2000 DS1 (d) - HVZ-Vivendi DS1 (d)Sporthal Erica
    13 nov. 19:00Plus Severijn/Heeten DS1 (d) - HVE 2000 DS1 (d)Heeten Sporthal
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    16 okt.HVE 2000 DS1 (d) - E&O DS2 (d)12 - 24
    10 okt.Cirkeltijgers DS1 (d) - HVE 2000 DS1 (d)36 - 10
  • Poulestanden HVE 2000 DS1 (3010 Dames Senioren (L))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SV Nieuw Heeten DS13300676166
    2Tabak Installatietechn./D.O.S. DS132107665115
    3Morrenhof Jansen/Dalfsen DS1320110587184
    4Cometas DS132016955144
    5E&O DS232017665114
    6Cirkeltijgers DS131118771163
    7Plus Severijn/Heeten DS13111646403
    8Travelbags/HV Zwolle DS13102707002
    9SDOL DS131025860-22
    10HVZ-Vivendi DS130126070-101
    11JD Techniek/Hurry Up DS130126894-261
    12HVE 2000 DS130125088-381
  • Team indeling

    Naam
    Geraets, Sasha
    Horstmann, Saskia
    Huigen, Britt
    Hölscher, Demi
    Knegt, Iris
    Knegt, Laura
    Schepers, Simone
    Vonder, Maud
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Tabak Installatietechn./D.O.S. DS1 (d)

    VS

    HVE 2000 DS1 (d)

    31 oktober 202113:30 uur
    De Klabbe zaal 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    HVE 2000 DS1

    Dames Senioren (L)

    16,67

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    29,33

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,33

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd