• Welkom op de website van HVE2000

  • Afgelastingen

    Geen afgelastingen

  • HVE 2000 C1

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Blik, KlaasTechnische stafTeamverantwoordelijke
    Hartmann, RoosTechnische stafTeamverantwoordelijke
    Prins, AnnemiekeOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden HVE 2000 DC1 (3410 Dames C-Jeugd)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Blue Stars DC111110030013017022
    2S.V.B.O. DC21290330514715818
    3D.O.S./HVC DC1128132541807417
    4Actief P. DC185121481044411
    5V en S DC1135082322191310
    6Exito DC19207104217-1134
    7Cometas DC19117115194-793
    8HVE 2000 DC112011185352-2671
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Berends, Anna vSpelend teamlid
    Dragtstra, LotteSpelend teamlid
    Kolk, Pepien van derSpelend teamlid
    Kuipers, YvetSpelend teamlid
    Lathouwers, TessSpelend teamlid
    Oving, AmaraSpelend teamlid
    Prins, MarinSpelend teamlid

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    HVE 2000 DC1

    Dames C-Jeugd

    7,08

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    29,33

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,08

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd